Piwa

Browar BeerBros

  • Morning Glory (Oatmeal IPA)
  • HoppyFES (Foreign Stout)
  • Salt Lord (Gose)
  • Kwassiribes (Sour Ale)
  • HopSztos (Imperial IPA)
  • CitrUS Wheat PREMIERA

Browar Spółdzielczy

  • Refowe (Pszeniczne)
  • Flagowe (AIPA)
  • Dwa półsztyki (Pale Ale)
  • Ósemkowe (AIPA)
  • Ratownicze (APA)
  • Szotowe (APA)
  • Cumowe (Dry Stout)
  • Skrótowe (APA)
  • Złodziejskie (ARA)
  • Proste (Pils)

Browar Golem

  • Mazal Adar Dagim (American Wheat)
  • Pieprzony Gr*dzisz (Grodziskie)
  • Etz Chaim (West Coast IPA)
  • Icek & Icek (Double IPA)
  • Gehenna (Whisky Extra Stout)
  • Natarcie pszenicy (Ameican Wheat) PREMIERA

Browar Kadyk

  • Południca (Pszeniczne)
  • Bałamutnik (Pale Ale)
  • Bzionek (Saison)
  • Kaduk (AIPA)

Browar Gryf Szczyrzyc

  • Generał (Amber lager)
  • Opackie (Lager)
  • Przeora (Altbier)
  • Pils Klasztorny (Pils)
  • Ekstra (West Coast IPA)
  • Klasztorna IPA (IPA)
  • Klasztorna English IPA (IPA)
  • Szczyrzyczanka (Saison)
  • Grodzisko (Dunkelweizen)

Browar Raduga

  • Freak  (Lime Juicy Wheat) PREMIERA
  • Trapeze (Passion Fruit Wheat)
  • Circus (Grapefruit Juicy AIPA)
  • Dr Jekyll (Yuzu Wheat)
  • Roman Holidays (Yuzu Black Witbier)
  • Last Summer (Mango Wheat)
  • Some Like It Hot (Lemongrass American Wheat)
  • Lift To The Scaffold (Session IPA)
  • Apartment (Six Flakes American IPA)
  • Apache (Wit IPA)
  • African Queen (Aframon APA)
  • Naked City (Belgian IPA)
  • Sunset Blvd (Rye India Red Ale)
  • Metropolis (American IPA)

Cydr Smykan (Slow Flow Group)

  • Grochówka – cydr jednodmianowy z starej odmiany grochówka
  • Simcoe – cydr chmielony amerykańskim chmielem Simcoe z dodatkiem zestu z grejfruta

BUTELKI

  • Wyspowy 2015 (0,75l)
  • Golden Delicjusz 2015 (0,75l)
  • Smykan ( dzikie drożdże ) 2015 (0,75l)
  • Koziarniany 2015 (0,75l)
  • Jaskół 2015 (0,75l)
  • Pink Lady 2015 (0,75l)
  • Cuvve Garage 2016 (0,75l)
  • Grochówka 2016 (0,75l)
  • Szara Reneta 2016 (0,75l)
  • Stary Sad 2016 (0,75l)
  • Mały SMYKAN (0,33l)

Browar Łąkomin

  • AmeryŁANin (American Wheat) – brązowy medal w iBEErian Awards 2017 w Portugalii
  • Der Amerikaner (American German Pilsner)PREMIERA
  • AmerIPA (American IPA)
  • Leśny Krecik (Foreign Extra Stout) – srebrny medal w Chmielaki Krasnostawskie 2015 i 2016
  • Basior (American Barleywine) – złoty medal w KPR 2016 w Poznaniu, srebrny medal w iBEERian Awards 2017 w Portugalii

Browar Kazimierz

  • Kazimierz (APA)
  • Aldona (Summer Ale)
  • Żytko (RIPA) 15 BLG
  • Kara Mustafy (Coffe Milk Stout)
  • Aledźwiedź (Black IPA)
  • Pszynka (Smoked American Wheat)
  • Kazik (Australian Light Ale) PREMIERA

Browar Komitet

  • American Idiot  (AIPA)
  • Mechaniczna Pomarańcza (Saison)
  • Mr. White (Weizen)
  • Mroczne Widmo (RIS)
  • Angels’ Share (Strong Scotch Ale, wędzony torfem)

Browar Ignis

  • Bujny Książę ( WitIPA)
  • Żabi Port (American Wheat)
  • Małe Ciche (Pils)
  • Truskaw (New wave IPA) PREMIERA

Browar Markowy

  • Bojarskie (APA)
  • Kosy Most (Pils)
  • Wilczy Szlak (AIPA)
  • Ostatni Grosz (Pszeniczne)
  • Puszczyk Białowieski (Milk Stout)
  • Kornik Świerkowe (Pale Ale)

Browar Rebelia

  • Frankenstein (Ale)
  • Fenix (Ale)
  • Krzywe z wieży (APA)
  • Lager (Lager)
  • Pijak (APA)

Browar Nepomucen

  • Hoppy (Oatmeal Ale)
  • Break (Oatmeal IPA)
  • Pale Ale Australia (Pale Ale)
  • Milo (Hefeweizen)
  • Skat (Weizen IPA)
  • Chill (Lemon Summer Ale)
  • Labirytm (APA)
  • Mojo (Żytnia APA)
  • Forest IPA (IPA)
  • White is Black (Double Dark Grodziskie)
  • Viva Śliwa (Grodzisz z Suską Sechlońską)
  • Koyt (High Oats)
  • Hole (Black IPA)
  • NeBir (Tropical Weizen IPA)
  • Jangryst (Sour Ale) PREMIERA

Browar Czarna Owca

  • Odrodzenie (APA)
  • Pomarańczowe Owce (American Wheat z dodatkiem skórek pomarańczy)
  • Leżak Kociewski (Lager)
  • Obywatel Pils (Pils)
  • Dachowiec Rockowiec (APA) – piwo uwarzone w naszym browarze przez browar kontraktowy Dziki Kocur z Olsztyna
  • Petarda Geparda (AIPA) – piwo uwarzone w naszym browarze przez browar kontraktowy Dziki Kocur z Olsztyna

Browar Warmia

  • Warmia Pszeniczne
  • Warmia Pils
  • Warmia Porter Bałtycki
  • Warmia Grodziskie
  • Warmia APA

Browar Hopkins

  • Desire Lime (Sour Wheat) PREMIERA
  • Desire Melon (Sour Wheat)
  • Desire Strawberry (Sour Wheat)
  • Desire Mango (Sour Wheat)
  • Vendetta (Pils)
  • Biohazard (Imperial Whisky Porter)

Browar Dukla

  • Świtezianka (Vermont IPA)
  • Mała Czarna (Stout)
  • Nieproszony Gość (Pils Czeski)
  • Ostatni Sprawiedliwy (Weizen)
  • Dębowa Panienka (Grodziskie z Suską Sechlońską
  • Miss Lata (Summer ALE)
  • Nafciarz Dukielski (Smoked Brown Porter)
  • Pirates (Porter Bałtycki z Suską Sechlońską)
  • Black Pearl (Porter Bałtycki)
  • Ryś (Russian Imperial Stout)
  • Rysia (Russian Imperial Stout z migdałami i ziarnem kakaowca)

Browar Deer Bear

  • Asami (APA) PREMIERA – Lemon Earl Grey z dodatkiem herbaty Earl Grey Oriental (kwiatek bławatka, płatki róży, kwiat słonecznika, aromat mango), skórki z cytryny, trawy cytrynowej, laktozy i chmielu Citra i Palisade.
  • Let’s Cook (Gose ze śliwką)
  • Let’s Cook (Grapefruit IPA)
  • Laidback (Sour Ale z ananasem)
  • Idaho (Low Alcohol APA)
  • Blackout (Black IPA)