Targi

Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych

Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych to niezwykłe wydarzenie i okazja aby poznać, co w piwnym świecie słychać.  Każdy z nas jest niejako ekspertem, bo jak tu nie być, kiedy piwo jest jednym z ulubionych i najczęściej trzymanych w dłoni napitków. Te targi pokażą wam, że piwny świat jest ogromny. Zabierzemy was na niezwykłą przygodę, podczas której przekonacie się, przynajmniej niektórzy z was, że żyliście w świecie, w którym reklamy z was ewidentnie zadrwiły, że daliście się uwieść hegemonom piwnym, którzy serwują wam napój, którego już nie można nazwać piwem.

Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych narodziły się z pasji, bo kochamy dobre piwo, i z przysłowiowego bólu d..y, bo wkurzało nas, że w Olsztynie dobrego piwa brak (oczywiście poza lokalnymi browarami). Motywatorem dla nas była również chęć, aby Olsztyn, miasto które kochamy, na stałe zaznaczył swoją obecność na piwnej mapie Polski.

Nasz region to piwna pustynia a przecież tradycja browarnicza naszego miasta jest niezwykle bogata. Mimo tego, niezbyt wiele dzieje się w temacie popularyzacji złocistego trunku. My chcemy to zmienić. Targami, które organizujemy chcemy pokazać, że piwo piwu nie równe. Chcemy udowodnić wszystkim piwoszom, że istnieją wspaniałe smaki i style, zupełnie inne od popularnych piw koncernowych. Po raz pierwszy w historii Olsztyn będzie gościł tak wiele browarów, w jednym czasie. Po raz pierwszy w historii, olsztyniacy będą mieli okazję, aby legalnie pod chmurką, móc spróbować tak wiele smaków od polskich mini browarów.

Na targach piw w Olsztynie zobaczycie 20 wystawców. Każdy z nich to kilka rodzajów piw uwarzonych w różnych stylach. Przyjdźcie tłumnie i poznajcie jak smakuje piwo. Zapraszamy serdecznie. Gwarantujemy wam niezwykłą przygodę, podczas której poznacie wielobarwny ocean smaków i zapachów. Bo piwo, najstarszy znany nam trunek, to obecnie kilkadziesiąt styli, to nieskończona ilość wariacji. Przyjdź, poznaj i posmakuj. Po targach piw w Olsztynie już nigdy nie będziesz sobą. Wypad na piwo z przyjaciółmi już zawsze będzie poprzedzony analizą, co i gdzie możesz spróbować. Tak, od piwa rzemieślniczego dostaje się bakcyla. Więc ostrzegamy, żeby nie było 😉

Coś dla duszy i dla ciała

Piwo rzemieślnicze jest dla duszy, wiadomo. Uwalnia potencjał i uskrzydla. Jednak nie zapomnieliśmy też o bardziej przyziemnych kwestiach i zadbaliśmy o to, aby do pysznego piwa było co przekąsić. O wasze apetyty zadba batalion food trucków. Będzie ich kilka i każdy z nich przygotuje swoje specjały, aby móc nasycić wasze apetyty. Do batalionu garmażeryjnego i brygady piwnej, w pierwszych dwóch dniach dołączy eskadra zacnych artystów. Będą koncerty, będzie muzyka. Będzie się działo.

Będzie piwo, jakiego Olsztyn jeszcze nie widział, będzie garmaż, jakim zachwyca się cała Polska i będzie muzyka. Ty też tam musisz być!

Nasza ekipa

Agnieszka Bogucka  Squadron Commander

Mózg organizacyjny. Dzwoni, nawija i wie co robi. Wie również , że piwa są różne. Dobre IPA poznaje po zapachu.

Karina Trybulska  Minister Skarbu i dobrych kontaktów

Matka Boska całego wydarzenia. Dzierży kasę i żąda paragonów. Na piwie głębiej się nie zna, co wcale jej nie przeszkadza zachwycać się dobrym porterem bałtyckim.

Wojciech Bogucki  Znawca Rzeczy Niejawnych

Ogarniacz artystyczny. Rusza myszką poruszając kursor i wychodzą z tego rzeczy piękne. Lubi piwo, generalnie dużo piwa.

Przemek Róziecki Główny Ideolog

Sieje zamęt z którego wyłaniają się fajne rzeczy. Mówi, że piwo ssał z piersi matki, ale się wymądrza.

Zapisz

Zapisz