Dla Wystawców

Informacje dla wystawców na Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych

Targi piw w Olsztynie są pierwszą edycją. Na Targi Piw Rzemieślniczych w Olsztynie zaprosiliśmy małe Polskie browary, które dynamicznie i w piękny sposób zmieniają znaczenie pojęcia piwo w naszym kraju. Na olsztyńskie targi piw zapraszamy również odwiedzających, wszystkich ciekawskich, którzy chcą poznać co się warzy i jak się warzy. Jedno gwarantujemy, piwa, kilkudziesięciu rożnych piw, nie zabraknie.

Wystawcy piw rzemieślniczych w Olsztynie

Z racji, że są to pierwsze tego typu targi w Olsztynie, oraz po konsultacjach z wystawcami podjęliśmy decyzję, aby na wydarzeniu pojawiło się dwudziestu wystawców. I tylko tyle miejsc jest przewidziane dla browarów rzemieślniczych, które chcą zaprezentować swoje oryginalne wyroby przed olsztyńską publicznością. Taki jest plan na 2017 rok. Jak będzie wyglądał scenariusz w latach kolejnych? To zależy tylko i wyłącznie od zapotrzebowania na poznanie więcej niż dwudziestu z nich. Naszym cichym marzeniem jest, aby przez Olsztyn przewinęły się wszystkie jakie znamy. W tempie w jakim rośnie rynek i ograniczając się tylko do 20 browarów w kolejnych edycjach, może zdarzyć się tak, że Olsztyn nigdy nie pozna wszystkich.

Wystawcy cydru

Na Olsztyńskich Targach Piw Rzemieślniczych przewidziane są również miejsca dla producentów cydru. Zapraszamy wytwórców do zgłaszania swojego uczestnictwa. Miejsc jest niewiele, raptem dwa i decyduje kolejność zgłoszeń. Proszę nie zapominać, ze targi odbędą się w środku lata, więc zapotrzebowanie na napoje owocowe, szczególnie wśród pań, może być całkiem spore,

Food Truck’i

Czymże by było delektowanie się pysznym piwem rzemieślniczym, jakby brak było możliwości zakupu oryginalnych przekąsek do trunków? Właśnie dlatego zaprosiliśmy food trucki. Miejsc mamy niewiele, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Pozostawiamy sobie jednak prawo do selekcji, w przypadku jakby oferta poszczególnych wystawców się pokrywała.

Aplikacja Piwna

Na festiwalu piwnym w Olsztynie swoją premierę będzie miała aplikacja piwna, dla miłośników piw rzemieślniczych. Aplikacja łączy lokale serwujące piwo kraftowe, browary rzemieślnicze oraz oczywiście miłośników tego wszystkiego. Już wkrótce więcej informacji na ten temat.

Inni wystawcy

W miarę możliwości, dostępności miejsc oraz prezentowanego asortymentu, dopuszczamy możliwość wystawienia się na targach wystawców i dystrybutorów z szeroko pojętej branży piwnej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Obowiązujące terminy:

  • Zgłoszenie (rezerwacja miejsc według kolejności zgłoszeń) – do 15.06
  • Wpłata opłaty rejestracyjnej – 3 dni robocze od dnia zgłoszenia
  • Przesłanie Organizatorowi pocztą wniosków do zezwolenia jednorazowego na sprzedaż alkoholu – w ciągu 7 dni od otrzymania mailem listy i wzorów niezbędnych dokumentów
  • Wysłanie plików do zamówionych reklam – do 15.06
  • Dosłanie brakujących opisów browarów oraz logotypów – do 15.06
  • Ewentualne zmiany zamówień mediów – do 15.06
  • Zgłoszenie zapotrzebowania na obsługę stoiska – do 15.06
  • Przesłanie listy piw i premier – do 01.07
  • Zgłoszenie numerów samochodów do wjazdu na teren Targów – do 01.07

Formularz zgłoszeniowy

Nie zwlekaj do ostatniej chwili! Kolejność zgłoszeń decyduje o pierwszeństwie w wyborze stoiska! Napisz do nas, aby otrzymać formularz zgłoszeniowy.

Napisz do nas!

Regulamin

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w Olsztyńskich Targach Piwnych 2016

Pobierz

Przepisy przeciwpożarowe

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zapoznaj się z przepisami przeciwpożarowymi obowiązującymi na terenie Targów.

Pobierz